דגמים

היברידי

טויוטה רייכמן

חדש

מועדון לקוחות ושירות בקליק
עם הטבות ותנאים מיוחדים
בכפוף לתקנון ט.ל.ח.

נסיעת התרשמות

אנא מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל לתאם עבורכם את המועד הנוח ביותר לשירות:

או חייג אלינו 03-7333555

תור לשירות

אנא מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל לתאם עבורכם את המועד הנוח ביותר לשירות:

או חייג אלינו 03-7333555

יד שניה

toyota select

רייכמן, סוכנות משנה טויוטה, מזמינה אותך לרכוש רכב יד שניה כמו חדש במסגרת תוכנית טויוטה סלקט (TOYOTA SELECT). לפרטים נוספים על טויוטה סלקט לחצו כאן.

שינוע רכבים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונתאם עבורכם את המועד הנוח ביותר לשירות. שינוע רכב מהלקוח למוסך טויוטה או ממוסך טויוטה בחזרה ללקוח. שליח אוסף / מחזיר את הרכב מ/אל בית הלקוח או מקום עבודתו. השירות כרוך בתשלום.

אנא מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל לתאם עבורכם את המועד הנוח ביותר לשירות:

או חייג אלינו 03-7333555

שאל את המומחה

צוות היועצים המקצועי של מוסך טויוטה רייכמן עונה על כל שאלה! השירות המוצע במהלך הביקור בסוכנות שונה בכל טיפול ותלוי בסוג הרכב. נשמח להתאים בעבורך את הטיפול המתאים לרכבך בהתאם ללוח האחזקה. למידע מלא בבקשה צפו בלוחות האחזקה של הטיפולים השוטפים של הדגמים השונים. אנא מלאו את הפרטים וצוות היועצים יחזיר תשובה תוך 48 שעות למייל ו/או לטלפון

אנא מלאו את הפרטים הבאים על מנת שנוכל לתאם עבורכם את המועד הנוח ביותר לשירות:

או חייג אלינו 03-7333555

מועדון לקוחות

בואו והצטרפו למועדון הלקוחות שלנו ותרוויחו כבר היום, הטבות ותנאים מיוחדים במחלקת השירות שלנו ובאולם התצוגה ברכישת רכב חדש - שירות איסוף והחזרת הרכב - לנוחות מלאה, הנחות בלעדיות ובדיקות תקופתיות חינם - לחיסכון בכסף, ביטוחים בתנאי קולקטיב ועוד...

לפרטים נוספים ולהצטרפות בקרו בדף מועדון הלקוחות

רישוי שנתי

במוסך טויוטה רייכמן קיימת מחלקת רישוי שנתי לרכבי בנזין ודיזל. הטסט השנתי ובדיקת העשן מבוצעים בסוכנות ע"י בוחן רישוי מוסמך. שירות זה חוסך לך זמן יקר ובו אתה יכול ליהנות מקפה ומאפה בחדר ההמתנה. כל זאת במחיר הזול ביותר מכל סוכנות בישראל משום שהמכון נמצא in-door.

מימון

מגוון אפשרויות מימון בנקאיות וחוץ בנקאיות לרכישת רכבי טויוטה חדשים ורכבי יד שנייה, ליווי מקצועי בכל תהליך הרכישה ויעוץ לגבי מסלולי ההלוואות תוך התאמה אישית לצרכים ולמאפיינים של כל לקוח.

אפליקציית MY TOYOTA לשירותך

האפליקציה מאפשרת לך ליהנות ממידע שימושי וממגוון כלים לניהול ותחזוקת הטויוטה שלך. לחצו כאן לפרטים נוספים »

ביטוח ודיווח על תאונה

או חייג אלינו 03-7333555

אצלנו תמצא את המענה לכל צרכי הביטוח שלך לרכב. מבוטחינו נהנים משירות מהיר, וחוסכים זמן יקר. מחלקת התביעות בסוכנות מלווה את הלקוח עד לקבלת תקבולי הביטוח בגין הארוע הביטוחי. לסוכנות רייכמן תעריפי ביטוח קולקטיביים מועדפים לטויוטה. לפרטים נוספים בקרו באתר רייכמן ביטוח.


לנוחיותכם ריכזנו להורדה את כל הטפסים של כל חברות הביטוח

 • טופס ביטוח של AIG
 • טופס ביטוח של איילון
 • טופס ביטוח של הכשרת הישוב
 • טופס ביטוח של הפניקס
 • טופס ביטוח של הראל
 • טופס ביטוח של ישיר
 • טופס ביטוח של כלל
 • טופס ביטוח של מגדל
 • טופס ביטוח של מנורה
 • טופס ביטוח של שומרה
 • טופס ביטוח של שירביט

מרכז השירות-מוסך טויוטה

סוכנות עודד רייכמן בע"מ מעניקה את כלל הטיפולים והתיקונים לרכבי טויוטה בלבד. כל השירותים לטויוטה שלך במקום אחד. בסוכנות קיימות המחלקות הבאות:

100% toyota

מחלקת מכירות
באולם התצוגה החדיש נמצאים כלל רכבי טויוטה המיובאים לישראל וצוות מכירות מסור.

מחלקת מכונאות
מחלקה מקצועית המבצעת טיפולים ע"י עובדים מוסמכים אשר עברו את ההכשרות הנדרשות על פי הייצרן ובעלי תעודות מקצוע ממשרד התחבורה, כולל מכון לכיוון פרונט.

מחלקת חשמל, מיזוג ודיאגנוסטיקה
מחלקה מקצועית מהמובילות בענף הרכב, מצויידת בכלל הספרות הטכנית, מחשבי ומכשירי האיבחון, מכונות חדישות להחלפת גז למזגן ומכשיר לשכפול מפתחות לרכבך.

מחלקת פחחות וצבע
המחלקה מהמתקדמות בענף. לסוכנות הסדרים עם חברות הביטוח הגדולות במשק.רכבים לאחר תיקון פחחות נבדקים ע"י בוחני הרישוי בסוכנות.

מחלקת התקנות
התקנות של מערכות מיגון ובטיחות על פי דרישות חברות הביטוח, דיבוריות Bluetooth, מערכת שמע וצפייה, מערכות ניווט נייחות / ניידות, תוספות לרכבים מסחריים: וו גרירה, ארגזים לטנדרים ועוד...

בדיקת חורף/קיץ לטויוטה שלך

רייכמן, סוכנות משנה טויוטה, מעניקה שירות ללא תשלום של בדיקות בטיחות תקופתיות לטויוטה שלך. מדובר בבדיקות בטיחות מלאות שנערכות בתחילתן של שתי העונות, והן נועדו להבטיח את תקינותו של הרכב, בטיחותו ובטיחות הנוסעים בו.

לחצו כאן לפרטים נוספים »

לראש הדף